Logo Rzeszowskie piwnice

0 0,00 zł
Czas sztuki - cykl wykładów z historii sztuki / II poł. XX wieku

Czas sztuki - cykl wykładów z historii sztuki / II poł. XX wieku

Czas trwania: ± 90 minut

16 kwietnia 2024 godz.: 18:00

Między abstrakcją a nową figuracją. Główne kierunki w malarstwie po drugiej wojnie światowej. / Karolina Chomiczewska

Czas Sztuki, to nowy cykl wykładów poświęcony historii sztuki! Przez dwa semestry (pierwszy listopad - styczeń, drugi luty - kwiecień) będą omawiane różne zagadnienia występujące w epokach od Starożytności po XX wiek, obejmujące malarstwo, rzeźbę i architekturę. Spotkania są doskonałą okazją, żeby współnie porozmować nie tylko o dziełach sztuki, artystach ale również o trendach i zmianach jakie zachodziły na przestrzeni wieków. Cykl skierowany jest do osób dorosłych, które są miłośnikami sztuki, chcą poszerzyć swoją wiedzę, spojrzeć na dane zjawisko z innej perspektywy, a także dla rozpoczynających przygodę z tą dziedziną.

Wykłady prowadzone przez historyczki sztuki – dr Annę Stróż-Pawłowską oraz Karolinę Chomiczewską są doskonałą okazją, żeby wspólnie porozmawiać nie tylko o dziełach sztuki, artystach ale również o trendach i zmianach - co było ich przyczyną, a co skutkiem.

Wybierz bilety: dostępne: 30

|

maksymalnie do zakupu: 30

BILET na jeden wykład

30,00zł
0

Bilety w koszyku

Trasa podziemna - bilet normalny

Lorem ipsum dolor sit ametco nsecteturcon sectetur consectetur adipisicing elit. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit.

Ilość: 3 46 PLN
0 0,00